Images-loading

Adalya Koleji ile; HERKES KOLEJLİ OLACAK!

Images
Image

KURUCUMUZUN MESAJI

Geleceğin bireylerinin kendine güvenen, başarılı, bilimi ilke edinmiş birer dünya vatandaşı olmasını sağlamak temel eğitim anlayışımızdır. Bu anlayışımıza emanet edilen öğrencileri en iyi şekilde yetiştirme sorumluluğu taşıyarak Adalya Kolejini kurmuş bulunmaktayız.

2013/2014 eğitim-öğretim yılında geleceğe yön verecek olmanın sorumluluğuyla yola çıkıyor, Atatürk’ün açtığı bilim yolunda kültürüne hakim, evrensel değerler ile uyum halinde yaşayan ve yenilenmeyi gelişmenin gereği sayarak öğrencilerimizi eğitim hayatları sürecinde mutlu ve başarılı olmaları için destekliyoruz.

Bilgi toplumunun temelini oluşturan eğitim artık yeni bir güç ve değer kazanmıştır. Okulumuz, alanında deneyimli, değişime ve gelişime açık eğitim kadromuz, teknolojinin en son olanaklarına sahip yeni ve modern okul binamızda sunacağımız farklı ve çağdaş programlarımız ile kendimizle yarışan bir kurum olmanın ayrıcalığını yaşayacağız. Adalya Koleji olarak akılcılık temelinde Ulu Önder'imizin ilke ve devrimlerine bağlı aynı zamanda hoşgörü, uzlaşma ve paylaşma gibi değerlere özen gösteren, küresel düşünen, sorgulayan, çevresine duyarlı, üretken ve başarılı bireyler yetiştirmek en büyük hedefimizdir.

1992 yılından beri gerek eğitimci, gerek dershane işletmeciliği yaparak edindiğimiz deneyimimizi oluşturduğumuz deneyimli eğitim öğretim kadrosu ile ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olmanın bilinciyle Adalya Kolejli olmaktan gurur duyacak bize güvenen yepyeni yüreklerle beraber nice başarılar yaşayacağımıza gönülden inanıyoruz.

Kenan Çelik

Images
Images

“21. yüzyılın cahilleri okuma yazma bilmeyenler değil:
Okumayanlar, öğrendikleri yanlış bilgileri değiştirmeyenler ve yeniden öğrenemeyenler olacaktır.”

- Alwin TOFFLER